Відбулася угода по купівлі 66,92% акцій KSG BANK

Угода з купівлі 66,92% акцій KSG BANK відбулася 26 січня 2016 року. Про це заявила прес-служба банку з посиланням на Голову Правління Олега Блозовського.
KSG BANK одним з перших на ринку підтримав намір законодавців і регулятора легалізувати структури власності банків, про що було заявлено в ЗМІ раніше.
«Для нас це ще одне досягнення, до якого ми йшли цілий рік - говорить голова правління KSG BANK Олег Блозовський - Тепер у банку є прозора структура власності, що не може не відзначитися на довірі наших клієнтів».
Станом на 27 січня 2016 року основними акціонерами банку є Касьянов Сергій Павлович і Касьянова Ксенія Вікторівна – 66,92%, а також Блозовський Олег Михайлович – 9,945%, про що свідчить виписка з депозитарної установи. Всього зазначені особи мають 76,67% акцій і в повній мірі можуть керувати банком.
Нагадаємо, що в листопаді 2015 року Національний банк погодив придбання прямої участі в розмірі 66,92% у статутному капіталі KSG BANK Сергієм Касьяновим і Ксенією Касьяновою, а 25 січня 2016 року Антимонопольний комітет надав дозвіл на придбання акцій банку.
Прес-служба ПАТ «KSG BANK»