KSG BANK проводить конкурс на ключові посади

У зв'язку з успішним і стійким розвитком, KSG BANK проводить конкурс на ключові посади.
Банк зацікавлений у відборі кандидатів на посади Заступника Голови Правління банку по напрямку роздрібного бізнесу, Начальника Управління роздрібного бізнесу і Начальника Управління корпоративного бізнесу. Конкурс проводиться у кілька етапів: на першому етапі претендент повинен надати в банк розширене резюме з переліком кваліфікацій, компетенцій і персональний бізнес-план по приросту клієнтів на перші 3 місяці. Після чого керівництво банку, на підставі отриманих пакетів документів, приймає рішення щодо претендентів, які будуть запрошені для участі в наступному турі, в якому відібрані кандидати обґрунтують свої бізнес-плани керівництву банку на особистих зустрічах. На останньому етапі буде ухвалено рішення щодо переможців конкурсу за посадами і сформульовано пропозицію щодо роботи в банку.
«Для нас, створення працьовитої та професійної команди менеджерів є стратегічно важливим етапом розвитку - говорить голова правління KSG БАНК Олег Блозовський - особливо, нам цікаві цілеспрямовані та відповідальні люди, готові реалізувати себе, які знають реальну ціну собі і своїм можливостям, можуть самостійно підвищувати свою кваліфікацію і прагнути робити кар'єру - рости разом з банком».
Нагадаємо, що KSG BANK неодноразово відзначався в престижних фінансових рейтингах та конкурсах. Так, згідно результатів VII Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2015», організованого міжнародним журналом «Банкір» КSG BANK визнано переможцем у номінації «Банк - надійний партнер у світі бізнесу» журналу «Банкір», а голова правління KSG BANK Олег Блозовський нагороджений іменним призом пам'яті Вадима Гетьмана в рамках перемоги в спеціальній номінації «Банкір року-2015». Згідно з рішенням журі конкурсу, приз пам'яті Вадима Гетьмана вручений Олегу Блозовському за внесок у розвиток банківської системи України.
Прес-служба ПАТ «KSG BANK»