Історія банку

Один з найвідоміших дотепників світу, великий англійський письменник та драматург Оскар Уайльд стверджував, що кожен може творити історію, у той час як писати її можуть далеко не всі.

Протягом більше двох десятиліть своєї діяльності наш банк впевнено писав історію клієнтоорієнтованої, технологічної та конкурентоспроможної фінансової установи. Наші принципи - відкритість, партнерство, пріоритет інтересів клієнтів, чесна конкуренція - дозволили банку завоювати довіру і авторитет серед клієнтів. Багато з них користуються послугами KSG Bank з перших днів нашої роботи.

Наша історія - це рух від простого до складного, від малого до великого. Ми ясно бачимо план та перспективи нашої діяльності сьогодні та на багато років наперед. А найбільше цінуємо головний актив, який не відображено у банківському балансі - Вашу, шановні клієнти та партнери, довіру.

Ми пам'ятаємо та цінуємо кожен важливий етап, що став віхою в нашій історії і еволюції:

Відповідно до результатів VII Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2015», організованого міжнародним журналом «Банкиръ», KSG BANK визнаний лідером в номінації «Банк - надійний партнер у світі бізнесу»
199324 листопада створений та зареєстрований Національним Банком України (реєстраційний номер 214) під назвою «Європейський банк раціонального фінансування» (ЄБРФ) у формі ЗАТ.
2008У червні ЗАТ «ЄБРФ» перетворено у Відкрите Акціонерне Товариство (ВАТ).
2011У січні ВАТ «ЄБРФ» стає Публічним акціонерним товариством «Європейський банк раціонального фінансування».
2013У березні новими акціонерами банку стають представники одного з найбільш надійних та найбільших агрохолдингів країни - KSG Agro.
2013У листопаді відбувається зміна назви: «Європейський банк раціонального фінансування» стає ПАТ «KSG Bank»
2014У березні головою правління ПАТ «KSG Bank» призначено досвідченого банкіра - Олега Блозовського, який приступає до формування нової команди менеджерів.
2014У травні нова команда топ-менеджерів на чолі з Олегом Блозовським визначила пріоритети банку - розвиток продуктів- «фішок» для малого та середнього бізнесу, розширення мережі відділень, створення сучасного контакт-центру та Інтернет-банкінгу як віддалених каналів продажу послуг, вихід на якісно новий рівень обслуговування клієнтів.
201415 серпня KSG BANK відкрив у Києві перший Центр фінансових послуг, розрахований на обслуговування 1 тис. юридичних та 5 тис. фізичних осіб.
201426 серпня 2014 KSG BANK - один з небагатьох в Україні - запропонував клієнтам власну програму факторингу. Спеціальні - максимально вигідні - умови передбачені для клієнтів у сфері АПК.
20144 вересня Головою Наглядової ради «KSG BANK» обрано досвідченого фінансиста Віктора Скирту, екс-заступника голови Держказначейства України. З ім'ям нового голови Наглядової ради банку пов'язують амбітні плани розвитку KSG BANK, які приведуть до входження фінустанови в коло великих банків України.
2015Вперше у своїй історії KSG BANK пройшов міжнародний аудит (за 2014 рік).
2015До складу Наглядової Ради Банку увійшов Сергій Касьянов - основний акціонер KSG BANK.
2015За даними сайту Prostobiz.ua тарифи на РКО KSG BANK визнано найкращими на українському фінансовому ринку.
2015KSG BANK увійшов до ТОП-50 провідних українських банків, згідно рейтингу підготовленого авторитетною незалежною компанією «Фінансовий клуб».
2015Відповідно до результатів IV Всеукраїнського конкурсу «Банк, якому довіряють - 2015», організованого міжнародним журналом «Банкиръ», KSG BANK визнаний лідером з інформаційної прозорості та ступеню відкритості.
2015За даними Національного Банку України, Банк посів 92-е місце за активами. Втілене в життя одне з ключових стратегічних завдань KSG BANK - входження в ТОП-100 українських банків за розміром активів.
2015Відповідно до результатів VII Всеукраїнського конкурсу «Банк року - 2015», організованого міжнародним журналом «Банкиръ», KSG BANK визнаний лідером в номінації «Банк - надійний партнер у світі бізнесу»
2015Голова Правління KSG BANK Олег Блозовський нагороджений призом пам'яті Вадима Гетьмана в рамках номінації "БАНКІР РОКУ - 2015" VII Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ - 2015»