Консультаційні послуги

Консультаційні та інформаційні послуги щодо банківських операцій надаються Банком фізичним особам незалежно від того чи є вони клієнтами банку.

Банк може надавати консультаційні та інформаційні послуги з усіх питань щодо банківських операцій.

Надання консультаційних та інформаційних послуг покладається безпосередньо на підрозділи Банку, які здійснюють конкретний вид банківських операцій.

Юридичний супровід здійснюється юридичною службою Банку.

Консультації можуть здійснюватися різними шляхами: в усній формі, в письмовому вигляді, електронною поштою та ін.

Консультації, які надаються з загальних питань діяльності Банку, а саме - асортимент послуг Банку, тарифи на послуги, перелік необхідних документів для укладення договору та ін., надаються Банком безкоштовно в усній або письмовій формі без укладання відповідного договору.

Консультації з конкретних питань, підготовка відповідей на які потребує певного часу, додаткової роботи з нормативними документами, надаються Банком за письмовою заявою клієнта з оформленням договору на надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій на платній основі з письмовим оформленням відповіді.

У договорі на надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій обов'язково мають бути передбачені наступні умови:

  • тема, за якою надаються консультаційні та інформаційні послуги
  • розмір оплати за надані консультаційні та інформаційні послуги
  • порядок оплати за надані послуги
  • терміни виконання договору

За заявою клієнта надаються копії нормативних документів, що регулюють банківські операції, за якими проводилась консультація.

Розмір оплати за надання консультаційних та інформаційних послуг в кожному випадку встановлюється індивідуально залежно від обсягу консультаційно-інформаційних послуг та переліку нормативних документів, які надаються.

Додаткова інформація

З усіх питань звертайтеся до Управління роздрібного бізнесу тел. .