Депозити

Депозити KSG BANK - це простий, надійний і ефективний спосіб зберегти і примножити ваші заощадження.

Банк пропонує приватним особам вигідні умови по депозитах у національній та іноземних валютах. Депозитна лінійка розроблена з урахуванням потреб усіх категорій вкладників.

Наші вкладники можуть скористатися перевагами спеціально розробленої для них програми «Кредитування під заставу вкладу».

Послуги щодо відкриття та обслуговування вкладних рахунків надаються в межах комплексного банківського обслуговування фізичних осіб ПАТ «КСГ БАНК»:

Вклади в KSG BANK гарантовані зваженою фінансовою політикою Банку та його участю у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 64 від 02.06.2011г.).

Ощадні сертифікати

Умови

*Процентна ставка при  достроковому розірванні договору з ініціативи Клієнта становить 1% річних за всіма видами депозитних продуктів.

Лояльність:

  • До процентної ставки в національній валюті додатково нараховується +0,50% річних, якщо сума внеску складає 1,00 млн. грн. і більше, та для існуючих клієнтів банку-фізичних осіб, які мають поточні та депозитні рахунки.
  • До процентної ставки за депозитами в доларах США додатково нараховується +0,25% річних, якщо сума внеску складає 200,00 тис. дол. США більше, та для існуючих клієнтів банку-фізичних осіб, які мають поточні та депозитні рахунки.
  • Додаткова процентна ставка за депозитами в національній валюті та доларах США не може перевищувати +0,50% та 0,25% відповідно.

Введіть дані

Замовити