Консультаційні послуги

Консультаційні та інформаційні послуги щодо банківських операцій надаються Банком юридичним особам незалежно від того чи є вони клієнтами банку чи ні.

Банк може надавати консультаційні та інформаційні послуги з усіх питань щодо банківських операцій.

Надання консультаційних та інформаційних послуг покладається безпосередньо на підрозділи Банку, які здійснюють конкретний вид банківських операцій. Юридичний супровід здійснюється юридичною службою Банку.

Консультації можуть здійснюватися у різній формі: в усній формі, в письмовому вигляді, електронною поштою та ін.

Консультації надаються з загальних питань діяльності Банку, а саме: які послуги надає Банк, тарифи на послуги, перелік необхідних документів для укладання договору та ін.

Інформація надається Банком безкоштовно в усній або письмовій формі без укладання відповідного договору.

Консультації щодо конкретних питань, підготовка відповіді на які вимагає певного часу, додаткової роботи з нормативними документами, надаються Банком за письмовою заявою клієнта з оформленням договору на надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій на платній основі з письмовим оформленням відповіді.

У договорі на надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій обов'язково повинні бути передбачені наступні умови:

  • тема, за якою надаються консультаційні та інформаційні послуги
  • розмір оплати за надані консультаційні та інформаційні послуги
  • порядок оплати за надані послуги
  • терміни виконання договору.

За заявою клієнта надаються копії нормативних документів, що регулюють банківські операції, за якими проводилась консультація.

Розмір оплати за надання консультаційних та інформаційних послуг в кожному випадку встановлюється індивідуально залежно від обсягу консультаційно-інформаційних послуг та переліку нормативних документів, які надаються.

З усіх питань звертайтеся до Управління корпоративного бізнесу: тел.