Посередникам

Шукаєте можливості отримання додаткових доходів? Є незаперечні таланти продавця, агента, розповсюджувача? Помітили за собою вміння аргументовано переконувати людей?

Якщо Ви позитивно відповіли хоча б на одне з цих трьох питань, це означає, що партнерська програма KSG BANK - саме для Вас!

Поспішаємо Вам повідомити, що в нашому банку діє партнерська програма взаємодії із залучення на обслуговування нових клієнтів - фізичних та юридичних осіб. Згідно з її умовами, кожен може отримати 1% річних від суми депозиту, розміщеного фізичними та юридичними особами за його рекомендацією. Крім того, за залучення на розрахунково-касове обслуговування клієнта-юрособи, банк сплатить винагороду за кожного нового клієнта.

Для того аби взяти участь в програмі потрібно зробити тільки ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ:

Крок перший

Відвідайте одне з наших відділень або Головний офіс (див. Контакти нижче) для оформлення агентської угоди.

Крок другий

Залучіть на обслуговування в KSG BANK нових вкладників - фізичних та юридичних осіб (компанії, підприємства, організації). При цьому пам'ятайте про основні переваги нашого банку: надійність, гнучкість умов депозитів, конкурентні ринкові ставки. Для юридичних осіб, крім цього, ми пропонуємо можливість кредитування бізнесу, миттєве проведення платежів, купівлю-продаж валюти за курсом міжбанківського ринку.

Крок третій

Отримайте свою персональну винагороду за кожного нового залученого клієнта в найближчому офісі банку.

Чекаємо на Вас у наших відділеннях! 

Дякуємо за ефективне та взаємовигідне партнерство!

Головний офіс

Київське відділення №1

  • 01001, м. Київ, вул. Володимирська / пров. Рильський, д. 18/2
  • (044) 207 90 34

Дніпропетровське відділення №1

  • 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Ливарна, 6
  • Тел. (056) 785 45 80